"החלום שלכם, הביצוע עלינו"
חייגו עכשיו: 052-3671871

תקרות גבס

כאשר אתם מזמינים כל בעל מקצוע כדאי תמיד להזמין את בעל המקצוע המנוסה ביותר והדבר נכון גם לגבי קבלני גבס אשר עושים עבודות גבס שונות בבית, עיצובים שונים של גבס וכמובן גם תקרות גבס. תקרות גבס יכולות להיות תקרות רגילות לגמרי והן יכולות להיות גם תקרות אשר משדרגות את המראה של הבית ונותנות לו טאץ' עיצובי מעניין ומוצלח. למשל, אתם יכולים לבקש מקבלן גבס אשר יתקין בביתכם תקרות גבס מעט מעוגלות או תקרות גבס בעלות צורה אחרת אשר מושכת את העין ומשדרגת את המראה של הבית. כמובן שניתן להתקין בבית תקרות גבס במגוון של צבעים שונים. אם בוחרים לשים בבית תקרות גבס צבעוניות חשוב מאוד להתאים את המראה של תקרות אלו ואת הצבע שלהן למראה ולצבע של הקירות. למשל, לא כדאי להתקין תקרות גבס בצבע אדום בבית שהקירות בו צבועים בצבע ירוק או בצבע אחר שאינו משתלב היטב עם הצבע האדום.

 
תקרת גבס מעוצבת בעליית גג

תקרות גבס עוזרות מאוד לבודד רעשים. אם יש לכם שכנים מעליכם אשר משמיעים מוזיקה רועשת או נוהגים ללכת עם עקבים, דבר שיכול לערער את השלווה בבית שלכם, אתם יכולים להתקין תקרות גבס מאיכות גבוהה ובכך להנות משקט יחסי. חשוב מאוד לבחור בתקרות גבס איכותיות גם על מנת שהן יעזרו לבודד רעשים וגם על מנת שתהיו בטוחים שהן יחזיקו מעמד לאורך זמן. עמידות של תקרות גבס תלויה מאוד באיכות שלהן. זוהי הסיבה גם אשר בגללה כדאי לבחור קבלני גבס אשר עובדים עם חומרי גלם מעולים ולא מנסים לרמות את הלקוח אם זה אינו מבין דבר בתחום הגבס.

 

תקרות גבס הן תקרות אשר יש להן עמידות יחסית לאש. כאמור לעלי, הן עוזרות לבודד רעשים ובין היתרונות הנוספים של תקרות אלו ניתן לציין גם את העובדה כי תקרות גבס לרוב עמידות למדי בפני רטיבות ובפני לחות. כך שישנם סיבות רבות למה כדאי להתקין בבית או במשרד תקרות גבס.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 052-3671871

ליעוץ חינם
התקשר עכשיו

052-3671871
או השאר פרטים
ונשמח לחזור אליך

טואול - בניית אתרים באינטרנט