"החלום שלכם, הביצוע עלינו"
חייגו עכשיו: 052-3671871

קבלן שיפוצים איכותי במרכז

פעמים רבות אנחנו דוחים שוב ושוב את השיפוצים מתוך חשש מפני בחירה בקבלן לא מקצועי, אין זה פשוט למצוא קבלן שיפוצים איכותי בשוהם או בכל אזור אחר בארץ. הצוות של דניאל אביב בניה שיפוץ וגימורים מבצע עבודות שיפוצים ברמה מקצועית גבוהה, שירות אישי, מחירים הוגנים ועבודה על פי כל תקני הבטיחות והאיכות. 

עבודת שיפוצים היא ההזדמנות שלכם להפוך את הבית נוח יותר, השיפוץ הוא התהליך בו אנו הופכים מבנה מגורים לבית שלנו. תכנית השיפוצים תתמקד בהתאמת הבית לצרכים שלנוף לטעמנו האישי ולאורח החיים שלנו.

למה חשוב לבחור קבלן שיפוצים איכותי?

הקבלן הוא הגורם האחראי על ניהול מערך השיפוצים, הוא אחראי על צוותי העבודה, על קנייה של חומרי גלם, על עמידה בלוח הזמנים, על איכות העבודה, על עמידה בסטנדרטים של בטיחות, הקבלן הוא הגורם שעומד מולכם, מדווח ומסביר. חשוב להבהיר כי עבודת שיפוצים לבית היא הרבה יותר משכירת בעל מקצוע לעבודת תיקון צנרת או צביעת הבית. עם קבלן שיפוצים איכותי  נוכל אנחנו לישון בשקט בידיעה כי מתבצעת עבודה טובה, נוכל להיות בטוחים כי העבודה מתבצעת בהתאם לתקני הבטיחות הקפדניים ביותר.

קבלן שיפוצים איכותי במרכז

חוק רישום קבלנים בישראל

מחפשים קבלן שיפוצים איכותי ברעננה או בשרון? כדאי לכם להכיר את חוק רישום הקבלנים. החוק מחייב העסקת קבלנים רשומים בעבור עבודות שיפוץ בעלות כוללת של יותר מ-35,000 ₪. קבלנים אשר אינם רשומים בפנקס הקבלנים לא יוכלו לקחת על עצמם את ביצוע העבודה. עליהם להיזהר מפני העסקת קבלנים לא רשומים, קבלן ללא רישיון מעורר סימני שאלה באשר לאיכות עבודתו.

טיפים לבחירת קבלן שיפוצים איכותי

1. חפשו מידע ברשת האינטרנט על הקבלן. ראשית נבדוק את הרישום שלו בפנקס הקבלנים, בהמשך נחפש המלצות ולסיום נוודא כי לא הוגשו נגדו תביעות או תלונות. כדאי לחפש גם תמונות של עבודות שבוצעו על ידו לאחרונה.

2. חשוב לוודא כי זהו קבלן שיפוצים איכותי בשרון עם כל הביטוחים המתאימים, על הקבלן לדאוג לפוליסות ביטוח לכיסוי תאונות של עובדים ושאר נזקי גוף ורכוש.

ליעוץ חינם
התקשר עכשיו

052-3671871
או השאר פרטים
ונשמח לחזור אליך

טואול - בניית אתרים באינטרנט