"החלום שלכם, הביצוע עלינו"
חייגו עכשיו: 052-3671871

עיצוב בגבס מהחומר גבס

כשאומרים עיצוב בגבס מתכוונים לעיצוב אזורים או פריטים בבית ועשייתם מחדש מהחומר גבס. גבס הוא חומר קל ונוח לעבודה, ניתן לעשות איתו המון דברים שימושיים בתוך הבית במסגרת שיפוצים וחידושים בבית. ניתן לעשות באמצעות עיצוב בגבס קירות במקום קירות עם בלוקים מלט, טיח וחגורות בטון. קיר גבס הוא הרבה פחות מורכב, במיוחד שרוב קירות גבס אינם מבודדים מרעש וגם לא תמיד מחום וקור.ישנם הרבה סוגים של קירות גבס חלקם יותר רציניים, יותר מאסיביים אחרים פחות תלוי איפה הם נמצאים, קירות גבס לרוב הם פנימיים, היות והם לא מתאימים להימצא כקירות חוץ כי הם לא יעמדו בנזקי אקלים וכד'.

 

האפשרויות של עיצוב מגבס עוד רבות, אנשים מעדיפים לעשות שימוש ועיצוב בגבס מאשר לקנות רהיטים, היות וכשמעצבים אנו שולטים בעיצוב בצורה בתוצאה שמתקבלת, וכשקונים רהיט אנו מקבלים אותו כבר מעוצב ומשלמים על חומר הגלם ועל העיצוב שנתקבל מהחנות או מאיפה שהגיע הרהיט. עיצוב בגבס יכול להקל עלינו מבחינת תפיסת מקום, רהיטים שנעשו דרך עיצוב בגבס יתפסו פחות מקום מרהיט רגיל וגם נעצב אותם לפי ראות עינינו לפי תנאי הבית בדיוק וכך דברים יסתדרו יותר.

 
עיצובים בגס בדירה בשוהם
עיצוב בגבס יכול להיות במקביל לעבודות שיפוצים שנעשות בביתנו, ככה אנו ממשיכים במלאכת האסתטיקה ובונים את מה שאנו רוצים באמצעות עיצוב בגבס. השיפוצניקים שעושים את עבודת השיפוץ וחידוש הבית יעשו עבורנו גם עיצוב בגבס, לגבי מה שנצטרך. חשוב שנברר לפני כן אם השיפוצניקים שעובדים אצלנו ומשפצים את הבית יודעים ובקיאים בעבודות מגבס, שיודעים לעצב שלל אפשרויות שונות מגבס כך נוכל להסתמך עליהם שיעשו עבודה טובה שתשביע את רצוננו. חשוב שנסביר למשפצים איך אנו רוצים שייראה למשל המזנון מגבס, איזה גודל, רוחב וכד' כדי שלא יעשו דברים על דעת עצמם, הם יכולים לייעץ בגלל הניסיון שלהם בתחום, אבל ההחלטה תהיה שלנו בסופו של הליך זה.


לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 052-3671871

ליעוץ חינם
התקשר עכשיו

052-3671871
או השאר פרטים
ונשמח לחזור אליך

טואול - בניית אתרים באינטרנט