"החלום שלכם, הביצוע עלינו"
חייגו עכשיו: 052-3671871

עבודות ריצוף וחיפוי

מתכננים עבודות ריצוף וחיפוי לבית? את ריצוף הבית נפקיד בידיים מקצועיות, מדובר בעבודה הכרוכה בעלויות משמעותיות, ריצוף לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל 10 שנים, עלינו להקפיד לבחור קבלן מקצועי ואמין. צוות דניאל אביב בניה שיפוץ וגימורים מבצע עבודות ריצוף וחיפוי במרכז ובאזור השרון, העבודות מתבצעות בסטנדרטים גבוהים של איכות ושירות, נשמח להציג המלצות ודוגמאות של עבודות ריצוף מקצועיות.

טיפים שימושיים לבחירת ריצוף הבית

איש אינו מצפה מכם להיות מומחים בתחום הריצוף, אך למעשה, אין לכם כל חובה בידע מקצועי בכדי לדעת לזהות חומרי גלם איכותיים. עבודות ריצוף וחיפוי במרכז ובכל אזור אחר בארץ עלינו להתחיל בבחירת אריחים איכותיים.

תחילה נמליץ על קבלת דוגמאות מהאריחים יחד עם תעודות מתאימות המפרטות את החומר ואת המעבדה בה מיוצרים האריחים. בשלב הבא חשוב לוודא כי האריחים נקיים, חלקים ומלוטשים, אל תתפשרו על פחות מאריחים נקיים ללא פגמים. אם בחרתם ריצוף שיש יש לוודא כי קבלתם אריחים איכותיים. ריצוף פנים מתבצע בעזרת אריחי טרצו, אריחי שש, אריחי רזינה, אריחי קרמיקה, אריחי גרניט פורצלן.

תהליך ביצוע עבודות ריצוץ וחיפוי

אם אנכם בטוחים באלו אריחים כדאי לבחור צרו קשר ונשמח לספק עצה מקצועית יחד עם עבודות ריצוף וחיפוי בשרון ובאזורים נוספים. אנו מבצעים עבודות ריצוף וחיפוי במכבים רעות ובאזורים נוספים, נספק גם עבודות ריצוף וחיפוי בשוהם וברעננה.

כיצד מתבצעת העבודה?

כאן נספר על עבודות ריצוף וחיפוי ברעננה אותן הצוות של דניאל אביב בניה שיפוץ וגימורים ביצע לאחרונה. השלב הראשון יהיה הזמנת אריחי הריצוף, בכדי למנוע עיכובים בלוח זמנים כדאי לדאוג לקבל את האריחים מספר ימים לפני תחילת העבודה. את כמות האריחים תזמינו תוך פחת של 7%. אם ישנה דוגמה בריצוף הדורשת צורה מיוחדת של הרכבה הקפידו לקבל מראש מהאדריכל הנחיות לסידור הריצוף. המצע עליו יותקן הריצוף הוא חול נקי יבש, לא יהיה שימוש בגופים זרים, כל החומרים תקניים. נדגיש כי יש למנוע תנועה על האריחים כ-24 שעות לאחר ההתקנה הראשונית.

ליעוץ חינם
התקשר עכשיו

052-3671871
או השאר פרטים
ונשמח לחזור אליך

טואול - בניית אתרים באינטרנט