"החלום שלכם, הביצוע עלינו"
חייגו עכשיו: 052-3671871

עבודות גבס

אם החלטנו לשפץ את ביתנו, חשוב שנדע כי אנו יכולים לעשות עבודות רבות עם חומר הגבס. עבודות גבס ניתן לעשות מכל מיני סוגים היות ומדובר בחומר קל בחומר נוח לעבודה היות והוא מתעצב לפי הנוחות והרצון שלנו. המון אנשים לאחרונה עושים למשל מזנונים מגבס, בניית מזנון מגבס בסלון מהווה קודם כל מראה חיצוני אחר לחלוטין, בנוסף למראה השונה אנו חוסכים גם במקום שרהיט יתפוס אם לא יהיה את הגבס. אנשים עושים עבודת גבס ובונים מזנון בגלל שככה אנו יכולים לעצב מזנון כאוות נפשנו וככה אנו לא תלויים בעצם בשום חנות רהיטים מהם היינו רוכשים מזנון מוכן.

 

ישנם עוד המון סוגים של עבודות גבס, המון אנשים גם בונים קירות מגבס למשל בבית, קל לבנות אותם, הם משמשים עבורנו כקיר לכל דבר. החיסרון היחידי הקיים בקירות גבס הוא חוסר האטימות לרעש כמו של קיר בלוקים רגיל ומוכר. אך מעבר לזה, קיר גבס הוא עבודת גבס פופולארית וטובה מאוד, המון אנשים משתמשים באופציה זו ובונים קירות גבס בבית, כאשר רוצים לחלק חדר ממש גדול לחצי והאפשרויות עוד רבות. ישנם מצבים בהם עבודות גבס הם חובה, קיר בלוקים מן הסתם יעלה לנו יותר לכן זה שיקול שצריך לחשוב עליו אם שווה לנו כרגע המחיר.


ביצוע עבודות גבס בדירה בשוהם 

ישנם עוד עבודות גבס כמו מסגרת לטלוויזיות פלזמה, בונים מסגרת מגבס סביב הטלוויזיה שגורמת לכך שמראה הקיר יהיה כאילו יוצאת ממנו טלוויזיה. שלא כמו שאנו רגילים לתלות טלוויזיה על הקיר. ישנם כאלה שפשוט מתכננים הרבה חלקים בסלון שלהם למשל דרך עבודות גבס, גם מקום לרמקולים עושים מגבס, ניתן גם לעשות נישות למנורות באמצעות גבס מה שמשנה את האווירה בבית. חשוב לבדוק את השיפוצניקים שיעשו לנו עבודות גבס, אם הם יסודיים ויודעים לעבוד עם גבס בצורה טובה, כדי שביתנו לא יתחיל להתפרק אט אט עם הזמן, מה שאף אחד לא רוצה שייקרה לו אחרי ששילם על כך.


לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 052-3671871

ליעוץ חינם
התקשר עכשיו

052-3671871
או השאר פרטים
ונשמח לחזור אליך

טואול - בניית אתרים באינטרנט